VŠE O NÁKUPU » Doprava
Doprava
Osobní odběr v kanceláři Litoměřice 
ZDARMA
Doprava po ČR při nákupu nad 5.000,- Kč ZDARMA
Doprava DPD 120,- Kč
Doprava DPD Pickup - výdejní místa v ČR 99,- Kč
Doprava MESSENGER (určeno pro lahve)
od 150,- Kč

 

Způsoby dopravy

  • Osobní odběr v kanceláři v Litoměřicích - ZDARMA

Zboží si můžete vyzvednout v kanceláři naší firmy na adrese Velká Dominikánská 189/36, 412 01 Litoměřice, která se nachází cca 500m od Mírového náměstí. V případě osobního odběru v kanceláři prosím vyčkejte na emailovou výzvu k odběru zboží! Na tomto výdejním místě lze platit pouze v hotovosti.

Objednávky v sídle firmy lze vyzvednout po předchozí telefonické či emailové domluvě. Nemáme stanovenou pravidelnou otevírací dobu, abychom se mohli lépe přizpůsobit Vašim časovým možnostem. Kontakty pro domluvu o osobním odběru: tel.: 776 291 806, email: info@vinozwebu.cz.

Krátkodobě parkovat lze přímo před domem na místech vyznačených jako Zásobování.

 

  • Doprava po ČR při nákupu nad 5.000,- Kč - ZDARMA

Doprava zdarma po celé České republice při objednávce v ceně nad 5.000,- Kč vč. DPH.

 

  • Doprava DPD na zadanou adresu - 120,- Kč

Doprava je určena pro zboží, které není v lahvích. Je vhodná pro piknikové vybavení, obaly na lahve a dárkové předměty. Doručení zásilky probíhá zpravidla následující pracovní den po odeslání zásilky. O expedici Vaší objednávky budete informováni emailem a poté vás bude kontaktovat přímo společnost DPD.

 

  • Doprava na výdejní místa DPD Pickup - 99,- Kč

Doprava je určena pro zboží, které není v lahvích. Je vhodná pro piknikové vybavení, obaly na lahve a dárkové předměty. Objednávku si můžete vyzvednout na cca 200 výdejních místech po ČR. S vyzvednutím vyčkejte na oznámení, že máte objednávku připravenou k odběru. Zásilky jsou na výdejním místě připraveny k vyzvednutí 7 kalendářních dní.

Aktuální seznam výdejních míst včetně otevírací doby najdete na http://pickup.dpd.cz/

 

  •  Doprava MESSENGER

Doprava je vhodná pro víno a jiné nápoje ve skleněných lahvích. Do jednoho kartonu se vejde max. 6 lahví o obsahu 0,5l nebo 0,75l. Jako jeden karton lze považovat i 3 lahve o obsahu 1,5l, nebo 1 lahev o obsahu 3l a více.

Kurýrní služba MESSENGER doručuje až po telefonické domluvě s příjemcem. Proto prosím zadávejte do objednávky platné telefonní číslo, na kterém jste k zastižení!

Počet kartonů
Cena dopravy (Kč s DPH)
1
150,-
2
225,-
3
299,-
4
370,-
5
440,-
6
515,-
7
590,-
8
665,-
9
735,-

Větší množství řešíme individuálně, při ceně objednávky nad 5.000,- Kč je již doprava zdarma.

Ceny jsou včetně DPH. Balné je započteno v ceně dopravy.

 

Doprava na Slovensko

  • Náklady na dopravu na Slovensko kalkulujeme individuálně.

 

Doprava do ostatních zemí EU

Zboží je možné zaslat i do zahraničí, konkrétně do zemí Evropské unie. Cena dopravy se v těchto případech počítá individuálně, záleží na velikosti zásilky a adrese doručení. V případě zájmu o zaslání zásilky do zahraničí nás kontaktujte, nebo vytvořte objednávku na požadované zboží, zvolte jakoukoli formu platby a dopravy. Budeme vás co nejdříve kontaktovat, abychom se domluvili na způsobu platby, ceně dopravy a možném termínu dodání.