Réva Rakvice - víno nejen ledové a slámové

První naší novinkou v roce 2014 jsou dvě řady vín z vinařství Réva Rakvice. Dosud jsme od tohoto vinařství měli "jen" největší perlu vinařství - jedinečnou kolekci ledových a slámových vín. Nyní u nás můžete zakoupit i vybraná vína ze dvou řad Bouquet a Sluneční hodiny. Jedná se o řady kvalitních přívlastkových vín, které od sebe jednoduše rozeznáte podle typu lahve i etikety.

Řada vín Bouquet, jak již napovídá název, označuje kolekci přívlastkových vín, která přináší krásu a vůni květin z okolí rakvických vinic. Vína jsou vyráběna dle nejnovějších trendů a technologických postupů. Vínem z této řady je i víno nevšední odrůdy Děvín 2012, pozdní sběr. Děvín je mladá bílá aromatická moštová odrůda vyšlechtěná v Bratislavě křížením odrůd Tramín červený a Veltlínské červenobílé.

Vína řady Sluneční hodiny dosahují lahvové zralosti v ležáckých sklepích věhlasné vinařské obce Rakvice. Zde nazrávají pod pečlivým dohledem zkušených sklepmistrů, což se mnohokrát zúročilo na prestižních soutěžích, kde tato vína získala nejedno ocenění. Řada obsahuje vína bílá, růžová i červená, různých ročníků i přívlastků, je tedy z čeho vybírat.

Přejeme příjemný vstup do nového roku s "našimi" víny!

 

vínozwebu.cz