Nejen vína od Korába - novinky

Naskladnili jsme další krásná vína od moravského vinaře Petra Korába, nově můžete objednávat odrůdy Neronet, Pinot Noir, Rulandské šedé, Starosvětské (Ryzlink Rýnský) a oranžové víno Natur Ryšák.

Pokud chcete vyzkoušet i jiné produkty z vinařství Koráb, než je víno, máte možnost je zakoupit v naší vinotéce na Střížkově - čeká na vás Měsíčková mast, Svatovařinecký vinný ocet a Čaj z listů révy (podrobnosti viz níže). Tyto produkty na webu nenajdete, jsou dostupné pouze ve vinotéce. Pokud je budete chtít i přesto přidat k vaší objednávce na eshopu vínozwebu.cz, napište to prosím do poznámky, vše zařídíme. :-)

Měsíčková domácí mast - složení: vnitřní vepřové sádlo, včelí vosk, měsíček lékařský, hrozny a jadérka frankovky (z biodynamického vinohradu starého 55 let) (70 Kč)

Svatovařinecký vinný ocet 2009 - 2 roky zrání v dubovém sudu, Boleradice, 31 let starý vinohrad, výborně se hodí do letních salátů, 0,5l (155 Kč)

Čaj z listů révy - složení: listy a květy vavřince a tramínu z biodynamického vinohradu, květy lípy, bezu a měsíčku lékařského (70 Kč)

Vína z vinařství Koráb nakoupíte pohodlně na našem eshopu.

vínozwebu.cz