O NÁS
Vítejte na eshopu vínozwebu.cz!

Naší hlavní aktivitou je prodej a distribuce moravských a zahraničních vín. Na e-shopu www.vinozwebu.cz si můžete objednat vína od malých a středně velkých moravských vinařství. Dále prodáváme kvalitní vína z Francie, Itálie, Chile, Argentiny, Slovinska a dalších vinařsky zajímavých zemí. V našem sortimentu najdete i stylové a elegantní piknikové koše, tašky a batohy a samozřejmě i příslušenství k vínu, jako jsou vakuové zátky, otvíráky a dárkové obaly na lahve.

Vína a další zboží zasíláme na určenou adresu přepravní službou IN TIME nebo si je můžete zdarma vyzvednout v naší kanceláři v Litoměřicích. Vína si můžete také nechat zaslat na výdejní místa HeurekaPoint (Uloženka.cz). Při nákupu nad 1000,- Kč je doprava po Praze zdarma a při nákupu nad 5000,- Kč je doprava zdarma po celé České republice.

Vína lze objednat již od jedné lahve bez minimální hodnoty nákupu. Vždy u nás najdete vína a jiné zboží v akční nabídce za zvýhodněnou cenu, a to přímo v kategorii menu Akční nabídka.

Jsme malá rodinná firma, a tak si můžeme dovolit jednat s našimi zákazníky zcela individuálně. Na emaily odepisujeme často i mimo standartní pracovní dobu, jsme flexibilní a přístupní všem přáním našich zákazníků.

Těšíme se na vaše objednávky!

vínozwebu.cz