Na e-shopu www.vínozwebu.cz nabízíme kvalitní moravská a zahraniční vína, která vám rádi zašleme kamkoliv po České republice, nebo si je můžete vyzvednout na výdejních místech HeurékaPoint . V našem internetovém obchodě naleznete výběr přívlastkových vín z menších, středně velkých i velkých moravských vinařství, která preferují kvalitu před kvantitou, a vyznačují se osobním přístupem k výrobě vína i jeho prezentaci. Poskytujeme online prodej vín z vinařství Omasta, vinařství Koráb, vinařství Drmola, Vinice Hnanice, Lahofer, Réva Rakvice, Moravčíkova vína a vinařství Ampelos. Zakoupíte u nás i moravská  slámová a ledová vína.

Sortiment zahraničních vín tvoří tichá i šumivá vína pocházející z Itálie, Francie, Španělska, Izraele, Portugalska, Argentiny a Chile. Naleznete zde například výborné Prosecco DOCG z oblasti Valdobbiadene, červené chilské víno i portugalské portské. Doplňkovým sortimentem jsou stojany na víno, vakuové zátky na víno, dárkové krabičky a truhly na víno či dárkově balené příslušenství k vínu.

V nabídce máme také tradiční italské nápoje - likéry z lihovaru G. Bertagnolli, z nichž nejznámější je mléčný likér Bombardino, známý především z italských Alp, a dále Spritzzoso, již namíchaný Aperol Spritz, do kterého stačí přidat led a plátek pomeranče.

Naším cílem je spokojenost všech našich zákazníků. Věříme, že vám víno od nás bude chutnat :) V případě jakýchkoli dotazů, připomínek či nápadů, jak zlepšit naše služby nás neváhejte kontaktovat na email: info@vinozwebu.cz. Děkujeme a přejeme příjemný nákup!